ଇଚ୍ଛା ମୁତାବକ ବିତରକଙ୍କ ପାଖରୁ LPG ରିଫିଲ କରିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ
Khabar Odisha:LPG-customers-allowed-to-have-a-choice-deciding-which-distributors-they-want-their-LPG-refill-from

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ୍ ୧୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): LPG ଗ୍ରାହକମାନେ କେଉଁ ମାର୍କେଟିଂ ବିତରକଙ୍କ ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ଗ୍ୟାସ୍ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ “ବିତରଣକାରୀ ବିତରକ” ବାଛିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ପାଇଲଟ ପର‌୍ୟ୍ୟାୟରେ, ଏହି ଅନନ୍ୟ ସୁବିଧା କୋଏମ୍ବାଟୁର, ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ, ଗୁରୁଗାଓଁ, ପୁଣେ, ଏବଂ ରାଞ୍ଚି ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

 ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ବା ଗ୍ରାହକ ପୋର୍ଟାଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ LPG ରିଫିଲ୍ ବୁକିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ବିତରଣ ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ମୂଲ୍ୟାୟନ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ।  ଗ୍ରାହକ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ତାଲିକାରୁ ଯେକୌଣସି ବିତରକଙ୍କୁ ଏକ LPG  ରିଫିଲ୍ ବିତରଣ ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ ।

ଏହି ସେବା କେବଳ ବର୍ଦ୍ଧିତ ପସନ୍ଦ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସଶକ୍ତ କରିବ ନାହିଁ, ବରଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଶ୍ରେଣୀ ସେବାରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଯୋଗାଇବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ମୂଲ୍ୟାୟନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ବିତରକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ପ୍ରତିଯୋଗିତାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କହିଛନ୍ତି।

ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପଞ୍ଜୀକୃତ ଲଗଇନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେବା କରୁଥିବା ବିତରକମାନଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ସେମାନଙ୍କର OMCର ଏକ ବିତରକ ଚୟନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର LPG ସଂଯୋଗର ପୋର୍ଟିଂ ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଉତ୍ସ ବିତରକଙ୍କ ପାଖରେ ବିକଳ୍ପ ଅଛି।  
 ତେଣୁ, ଗ୍ରାହକ ବିତରକଙ୍କୁ ପରିଦର୍ଶନ ନକରି ସମାନ ବଜାରରେ କାର‌୍ୟ୍ୟ କରୁଥିବା ସମାନ କମ୍ପାନୀର ଅନ୍ୟ ବିତରକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ପୋର୍ଟେବିଲିଟି ଲାଭ କରିପାରିବେ ।  ଏହି ସୁବିଧା ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment