କରୋନା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଲଞ୍ଚ କଲେ ଭାବିଜୀ ପାମ୍ପଡ, ଖାଇଲେ ଶରୀରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଆଣ୍ଟିବଡି
Khabar Odisha:Union-minister-launched-Bhabhi-Ji-Papad-to-exorcise-Corona-said-this
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୨୪ ( ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ସମଗ୍ର ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମାମଲା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ବିଶ୍ୱର ସମସ୍ତ ଦେଶ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନାଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ନେଇ ଟିକା ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବା ନେଇ ଜୋରଦାର ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ମଧ୍ୟ କିଛି ସଫଳତା ପାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅର୍ଜୁନ ରାମ ମେଘୱାଲ ଭାବିଜୀ ପାମ୍ପଡ ନାମକ ଏକ ପାମ୍ପଡ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ଯାହା କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମୁକାବିଲା କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଅର୍ଜୁନ ମେଘୱାଲ ମଧ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, 'ବିକାନେରର ପାମ୍ପଡ, ଭୁଜିଆ ଏବଂ ରସଗୁଲା ଜଣାଶୁଣା। #VocalForLocaL ଅଭିଯାନକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାକୁ ମୁଁ #VocalForLocal ଅଭିଯାନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତୁ ।

'

ଏହି ଅଭିଯାନ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ମେଘୱାଲ ଅନେକ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସାଂସଦଙ୍କୁ ମନୋନୀତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ଭୋକାଲ ଫର ଲୋକାଲକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଆଗେଇ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଭାବିଜୀ ପାମ୍ପଡ ନାମକ ଏକ ପାମ୍ପଡ ନିର୍ମାତା ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆଣିଛନ୍ତି ଯାହା କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସହିତ ଲଢିବା ପାଇଁ ଆଣ୍ଟିବଡି ବିକଶିତ କରିବାର ମାଧ୍ୟମ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରକୁ ଯିବ ଏବଂ ଏହି ପାମ୍ପଡ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମୁକାବିଲା କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ |

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment