ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ଟେଷ୍ଟ ବାତିଲ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରୁ ଆଇପିଏଲ ଧମାକା
Khabar Odisha:Manchester-Test-canceled-IPL-blast-from-September-19

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ମଞ୍ଚେଷ୍ଟରର ଓଲ୍ଡ ଟ୍ରାଫର୍ଡରେ ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଯଦିଓ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଗୁରୁବାର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟରେ ନେଗେଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ବୋର୍ଡ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ବାତିଲ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ମଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜର ପଞ୍ଚମ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ଶିବିରରେ କୋଭିଡ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଥିବାରୁ ଏହାକୁ ବାତିଲ କରିଦିଆଯାଇଛି।

ସିରିଜର ଅନ୍ତିମ ସ୍କୋର ଲାଇନ୍ ଯାହା ଭାରତ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି ତେବେ କିଏ ଏହି ସିରିଜ୍ ବିଜୟ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ । ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ତିମ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଆମେ ତଥାପି ଆଲୋଚନାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛୁ। 

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭାରତୀୟ ଫିଜିଓ ଯୋଗେଶ ପାରମାରଙ୍କ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ମାମଲା ପରେ ଉଭୟ ବୋର୍ଡ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲେ। ପୂର୍ବ ଦିନ ତାଲିମ ଅଧିବେଶନରେ ଅନେକ ଖେଳାଳି ତାଙ୍କଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା ନେଇଥିବାରୁ ଅନେକ ଯୁବକ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିପଦ ନେବାକୁ ଦଳ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା। ଏହାକୁ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳିମାନେ ବିସିସିଆଇକୁ ଜଣାଇଥିଲେ।

ଦୁଇଟି ବୋର୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚକୁ ଦିନେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଦିନ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । , କିନ୍ତୁ ଖେଳାଳିମାନେ ଜୀବାଣୁଙ୍କ ଆଉ କିଛି ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଥମେ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରୁ ୟୁଏଇରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ଦଳ ସହିତ ଯେଅଗ ଦେବାକୁ ଥିବାରୁ ଆଉ ଅଧିକ ସ୍ଥଗିତାଦେଶ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ବାୟୋ-ବବଲରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଶିବିରର ଖେଳାଳିମାନେ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଯୋଗେ ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment