ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାଦ ମଧ୍ୟକୁ ଟାଣି ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଲିଉଡ ସିଙ୍ଗର ସୋନା ମହାପାତ୍ର
Khabar Odisha:Bollywood-singer-Sona-Mohapatra-is-once-again-in-the-spotlight-dragging-superstar-Salman-Khan-into-controversy
ମୁମ୍ୱାଇ, ଏପ୍ରିଲ ୨୩( ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବଲିଓଡ ଗାୟିକା ତଥା ଓଡିଆ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ର ସବୁବେଳେ ନିଜର ବିବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେତୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ପୁଣି ଏକ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ସୋନା ମହାପାତ୍ର। ତେବେ ଏଥର ବିବୃତିରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାଦକୁ ଟାଣିଛନ୍ତି ସୋନା ମହାପାତ୍ର।

ଜଣେ ୟୁର୍ଜସ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ୟୁର୍ଜସ ଜଣକ ସୋନାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ଯାଇ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଖୋଜନ୍ତି, ହିନ୍ଦୁୋଫୋବିୟା ଚାରିଆଡେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ତେବେ ସୋନା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାବେଳେ ସୋନା ଲେଖନ୍ତି - ମୁଁ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି | 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁଁ ଏକ ମୁସଲିମ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ପାଇଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ଏକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲି | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତି କିଛି କଟୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୋତେ କିଛି ଲୋକ ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ଏସିଡ୍ ଆକ୍ରମଣ ହେବାର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସୋନା।

ତେବେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ମନ୍ତବ୍ୟ ଓ ବୟାନ ଦେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ସୋନା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ୍ସପୋଜ କରିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ଘେରକୁ ଆସିଥିଲେ। 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment