ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ପାଇଁ ଦଳର ନୁତନ ଜର୍ସୀ ପ୍ରକାଶ କଲେ ପୁଜାରା
Khabar Odisha:World-Test-Championship-Cheteshwar-Pujara-Reveals-Indias-WTC-Final-Kit-Says-Cant-Wait-To-Get-On-The-Field

ମୁମ୍ବାଇ,ମେ୩୦(ଖବର ଓଡିଶା): ଇଲଂଣ୍ଡରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ WTC ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଖେଳିଳୀ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ। ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଜର୍ସୀ କିପରି ହେବ ତାହାକୁ ନେଇ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମିଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ବ୍ୟଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଚେତେଶ୍ବର ପୁଜାରା ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେକହିଛନ୍ତି ଯେ ପଡ଼ିଆକୁ ଯିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ।

WTC ଫାଇନାଲରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ ଯାହା ୧୮ ଜୁନ୍ ସାଉଥମ୍ପଟନ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରମାନେ ସଂଙ୍ଘରୋଧରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ଡଞଉ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ସଂଙ୍ଘରୋଧରୁ ବାହାରିବା ପରେ ସେମାନେ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ପାଇଁ ଜିମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି।

ବ୍ରିଟେନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ କରୋନା ଟୀକାକରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ପାଇବେ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି।

ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ସରକାର ଉପରୋକ୍ତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଖୋଲିବା ପରେ ଦଳ ଏଠାରେ ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ନେଇସାରିଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ବ୍ରିଟେନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଦିଆଯିବ ହେବ।

ବ୍ରିଟେନ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇ ଜାତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ମେ ୧୯ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକାଠି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ତିନିଟି RT-PCR ପରୀକ୍ଷା ଦେବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇରେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହର ସଂଙ୍ଘରୋଧରେ ଶେଷ କରିବା ପରେ ଦଳ ବ୍ରିଟେନରେ ଆଉ ୧୦ ଦିନିଆ ସଂଙ୍ଘରୋଧରେ ରହିବେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ପର‌୍ୟ୍ୟାୟ ଜୁନ୍ ୧୮ ରୁ ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଡଞଉ ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ଟ୍ରେନିଂ ନେବାକୁ ପଡ଼ିଆ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଏକ କଠିନ ସଂଙ୍ଘରୋଧରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଦଳର ନୁତନ ଜର୍ସୀ ପ୍ରକାଶ କଲେ ପୁଜାରା

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment