ଜାତିଆଣ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ଏହି ଖେଳାଳୀ ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଖବର....
Khabar Odisha:England-Suspend-Ollie-Robinson-From-International-Cricket

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ଜୁନ୍ 7(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଲର୍ଡସରେ ରବିନ୍ସ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ସେ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ 27 ବର୍ଷିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ବିରକ୍ତ ହୋଇ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟ୍ୱିଟ୍ ପଠାଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ।

ସେହି ସମୟରେ ରବିନ୍ସନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ମୁଁ ଜାତିପ୍ରଥା ନୁହେଁ ଏବଂ ମୁଁ ଯୌନବାଦୀ ନୁହେଁ। "ମୁଁ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଗଭୀର ଦୁଖିତ, ଏବଂ ମୁଁ ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲଜ୍ଜିତ ଅଟେ। ମୁଁ ଚିନ୍ତାହୀନ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ବ ହୀନ ଥିଲି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ମୋର ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଖାତିର ନକରି ମୋର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଅସହଯୋଗୀ ଥିଲା। ସେହି ସମୟଠାରୁ ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ପରିପକ୍ୱ ହୋଇଥିଲି ଏବଂ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ଦୁଖିତ।

ଇସିବିର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଟମ ହାରିସନ୍‌ଙ୍କ ଦୃଢ ଶବ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ରବିନ୍ସନ୍‌ଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଶୀଘ୍ର ଅନୁସରଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ସେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଇସିବି ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି: 2012 ଏବଂ 2013 ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଏହି ଐତିହାସିକ ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ ଅନୁସନ୍ଧାନର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ସସେକ୍ସ ବୋଲର ଓଲି ରବିନ୍ସ ସମସ୍ତ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରୁ ଏବେ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି।

ଗୁରୁବାର (ଜୁନ୍ 10) ରେ ଏଜବାଷ୍ଟନ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ସେ ଚୟନ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ ନାହିଁ। ରବିନ୍ସନ୍ ତୁରନ୍ତ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ୟାମ୍ପ ଛାଡି ନିଜ କାଉଣ୍ଟି ଫେରିଯିବେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment