ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସ ଆମକୁ ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରୁନି - ବିହାର ପୋଲିସ ଡିଜିପି
Khabar Odisha:sushant-suicide-case-bihar-dgp-gupteshwar-pandey-accuse-mumbai-police-for-non-cooperation-cbi-investigation
ମୁମ୍ୱାଇ, ଅଗଷ୍ଟ ୦୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବିହାର ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଶୀତଳଯୁଦ୍ଧ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ । ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଆମକୁ ଠିକ୍ ଭାବେ ସହଯୋଗ କରୁନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଆମକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ କିମ୍ବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା କିଛି ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁନାହିଁ ।

ଡିଜିପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ଏକ ବଡ଼ ରହସ୍ୟ ପାଲଟିଛି। ଏହା ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଯିବା ଉଚିତ୍ | ବିହାର ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ସକ୍ଷମ । ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପଳାୟନ କରୁଛନ୍ତି । ବିହାର ପୋଲିସ ମାମଲାକୁ ଏତେ ସହଜରେ ଛାଡିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ସତ କଣ ତାହା ଆଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବୁ |

ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି, 'ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୌଳିକ ଦଲିଲ ଆମେ ପାଇନାହୁଁ । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ କିମ୍ବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ସଂଗୃହିତ କୌଣସି ସୂଚନା ଆମେ ପାଇନାହୁଁ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ କୌଣସି ସିମ୍ କାର୍ଡ ତାଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇନାହିଁ | ବ୍ୟବହୃତ ସିମ୍ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟେ ସିମ୍ କାର୍ଡ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନିଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ କଲ୍ ସବିଶେଷ ରେକର୍ଡଗୁଡିକ (CDR) ଟ୍ରାକ୍ କରୁଛୁ | ଆମେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିବୁ (ଯିଏ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ) । ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛୁ |

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment