ଫ୍ଲାଟରୁ ଜବତ ହେଲା ଗଞ୍ଜେଇ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲା NCB
Khabar Odisha:narcotics-control-bureau-conducts-a-raid-at-the-residence-of-comedian-bharti-singh-in-mumbai
ମୁମ୍ବାଇ,ନଭେମ୍ବର 20 (ଖବର ଓଡିଶା)

ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ମାମଲାରେ ଆଜି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟ ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି   ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନିଶା ସେବନ ବିଷୟରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି   

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ଘରେ ଆଜି ଚଢାଉ କରାଯାଇଛି   ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ଏନସିବି ସନ୍ଦେହଜନକ ପଦାର୍ଥ ଅର୍ଥାତ ଗଞ୍ଜେଇ ପାଇଛି  । ଏନସିବି ଜୋନାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର ୱାନକେଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଉଭୟ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନିଶା ସେବନ ବିଷୟରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି   ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଏନସିବି ଉଭୟ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୋନାଲ ଅଫିସକୁ ନେଇଛି  ।ଏଜେନ୍ସି ଆଣ୍ଡେରି, ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ଏବଂ ଭର୍ସୋଭା ଅଞ୍ଚଳ ସହିତ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରୁଛି।

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ନେଇ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି   ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବିର ସ୍କ୍ରୁ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ଉପରେ କଡାକଡି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି  । ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ନୁହେଁ, ବରଂ ମୁମ୍ବାଇର ବଲିଉଡରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ ରାକେଟର ମୂଳ ଖୋଜୁଛି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment