ଲଖିମପୁର ଖେରୀ ହିଂସା ମାମଲାରେ ଆଶିଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ କଲା ଏସଆଇଟି
Khabar Odisha:The-SIT-took-Ashish-and-his-family-to-the-spot-in-connection-with-the-Lakhimpur-Kheri-violence-case

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୪(ଖବର ଓଡିଶା): ଲଖିମପୁର ଖେରୀରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସା ଘଟଣାରେ ୮ ଜଣ ଚାଷୀଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ପୁତ୍ର ଆଶିଷ ମିଶ୍ର ମୋନୁଙ୍କୁ ନେଇଥିବା ଏସଆଇଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ର ମୋନୁଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଲଖିମପୁର ଖେରୀ ହିଂସା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ନେଇ ଏସଆଇଟି ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ନେଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଏଠାରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ର ମୋନୁଙ୍କ ସହ ଅଙ୍କିତ ଦାସ, ମହମ୍ମଦ ଲତିଫ ଛଦ୍ମନାମ କଲେଜ ଏବଂ ଶେଖର ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ଏସଆଇଟି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ସମୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଲଖିମପୁର ଖେରୀ ହିଂସାକୁ ନେଇ ଏସଆଇଟି ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା। ଏହାର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ, ଏସଆଇଟି ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଜି ଏହି ହିଂସା ମାମଲାରେ ଏସଆଇଟି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା।

ଲଖିମପୁର ଖେରୀ ହିଂସାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଏସଆଇଟି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅଜୟ ମିଶ୍ର ତେନିଙ୍କ ପୁଅ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି। ଆଜି ତାଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡର ଶେଷ ଦିନ। ବୁଧବାର ଦିନ ଅଙ୍କିତ ଦାସଙ୍କୁ ତିନି ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି। ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଅନ୍ୟ ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ଏସଆଇଟି ଟିମ୍ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ର ମୋନୁଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment