ଦିଲ୍ଲୀ: କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣୀ ସମୟରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଦୁର୍ବତ୍ତ, ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ଆତଙ୍କୀ ମୃତ
Khabar Odisha:Rohini-shootout-3-including-gangster-Jitender-Gogi-killed-as-gunmen-police-exchange-fire

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୪(ଖବର ଓଡିଶା): ଓକିଲ ପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦୁଇଜଣ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଦିଲ୍ଲୀର ରୋହିଣୀ କୋର୍ଟରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଦିଲ୍ଲୀର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଜିତେଣ୍ଡର ଗୋଗିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏଥିରେ ପୋଲିସର କାଉଣ୍ଟ ଆଟାକ୍‌ରେ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ କୋର୍ଟ ଭିତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ରୋହିଣୀ କୋର୍ଟ ନମ୍ବର ୨୦୭ ରେ ଯେତେବେଳେ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବିଚାରପତିଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ହଠାତ୍ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଅଦାଲତ ଭିତରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା କାରଣ ଏହା ଏକ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଅନେକ ଅଧିବେଶନ ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ କୋର୍ଟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। 

 pic.twitter.com/dYgRjQGW7J

ଏହି ଘଟଣାରେ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ସୁରକ୍ଷା ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି ଯେହେତୁ ଓକିଲ ପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଦୁଇଜଣ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଜିତେଣ୍ଡର ଗୋଗୀଙ୍କ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଟିଲୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଜିତେଣ୍ଡର ଗୋଗି ଦିଲ୍ଲୀରେ ହତ୍ୟା, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଚୋରାଚାଲାଣ, ବେଆଇନ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ରଖିବା, ଚୋରା ଚାଲାଣ, ଜମି ଜବତ କରିବା ଭଳି ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲାରେ ଜଡିତ ଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment