କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ଆସିବା ନାହିଁ ସଲମାନ ଖାନ,ରହିଛି ଏହି କାରଣ...
Khabar Odisha:Katrina-Kaif-and-Vicky-Kaushal-will-not-be-getting-married-Salman-Khan-there-is-a-reason-

ମୁମ୍ବାଇ, ନଭେମ୍ବର ୨୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ବିବାହ ଋତୁ ଆସିଛି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିବାହ ଆସିବାରେଲାଗିଛି । ଏହି ସମୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ, ରୋକା ସମାରୋହ ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ତାଲିକାରେ ଅତିଥି ତାଲିକା ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି କରାଯାଉଛି । ଏଥିସହ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ବିବାହରେ ଜଡିତ ହେବେ ନାହିଁ। ଏହା ପଛର କାରଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କବୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କବୀର ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିନି ମଥୁର ଏହି ବିବାହରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। କବୀର ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ରୋକା ସମାରୋହ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଲାଇଫରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ 'ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ୍' ସମୟରେ ସଲମାନ ଏବଂ କବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସଲମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ଭିକିଙ୍କ ବିବାହକୁ ନଆସିପାରନ୍ତି।

ଯଦି ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, କବୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଏକ କାରଣ ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣଟି ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ସହିତ ଜଡିତ । ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଟାଇଗର' 'ଏବଂ' ପଠାନ 'ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସମୟ ଅଭାବ ହେତୁ ସଲମାନ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବେ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment