“କିସ୍ କଲେ କାଟିଦେବି ଓଠ”,ଝିଅ ସୁହାନାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଉପରେ କିଛି ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଲେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ
Khabar Odisha:I-will-cut-my-lips-if-I-kiss-Shah-Rukh-Khan-said-in-a-statement-to-his-daughter-Suhanas-boyfriend
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ , ମେ 22(ଖେବର ଓଡିଶା):

ବଲିଡ଼ଡ୍ କିଙ୍ଗ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ରାଜକୁମାରୀ ସୁହାନା ଖାନ ଆଜି ତାଙ୍କର ୨୨ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ହେଉଛି ଖାନ ପରିବାରର ନାଁ ନେବା ପାଇଁ ସୁହାନା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଥରେ ସେ ବଲିଉଡ ପାଦ ରଖିଲେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସହ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ସହ ନାଁ ଯୋଡ଼ା ହୋଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବ ।

କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ରେ ଏହା ସେତିକି ସହଜ ନୁହେଁ । କାରଣ ସୁହାନାଙ୍କ ପିତା ଶାହାରୁଖ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ । ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନାଙ୍କୁ ରାଜକୁମାରୀ ପରି ରଖନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଝିଅର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ଜିନିଷ ସ୍ଥିର କରନ୍ତି, ଯେପରିକି ସୁହାନାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ସୁହାନାଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା କହିଥିଲେ, ଏହା ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟ ହେବେ ।

ଶାହରୁଖ ଖାନ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ ସୋ 'କଫି ୱିଥ୍ କରଣ'ରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । କରଣ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତୁମର ଝିଅ ୧୬ ବର୍ଷର, ଯଦି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତୁମ ଝିଅକୁ କିସ୍ କରନ୍ତି ତେବେ ତୁମେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବ କି? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଶାହାରୁଖ୍ ଡ଼େରି ନକରି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠ କାଟିଦେବି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କରଣ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ସହକୁ ରୋକି ପାରି ନଥିଲେ । ତେବେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଆପଣ ମାନେ ସହଜରେ ଅନୁମାନ କରୀପାରୁଥିବେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କେତେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment