ଆସିଲା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ଆଶିକୀ ଆ ଗେୟୀ’
Khabar Odisha:Asila-Prabhass-first-song-from-the-film-Radhe-Shyam

ମୁମ୍ବାଇ, ଡିସେମ୍ବର ୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ଆଶିକୀ ଆ ଗୟୀଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି । ୨୦୨୨ ର ସବୁଠୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ସହ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡି ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଜାନୁୟାରୀ ୧୪ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏହି ଗିତଟି ଉଭୟଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଡାଇଲଗରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ୍ କହୁଛନ୍ତି “ମୁଁ ସେହି ପ୍ରକାର ନୁହେଁ ଯିଏ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମରିଯାଏ। ମୁଁ କେବଳ ଫ୍ଲର୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ” ବାକି ଗୀତଟି ଏକ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ସୁନ୍ଦର ଇଉରୋପୀୟ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସକ କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ଏହି ଗିତଟିକୁ ମିଥୁନ୍ ରଚନା କରିବା ସହିତ ସଂଗୀତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଗାଇଛନ୍ତି ଲୋକପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂ। ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଫିଲ୍ମର ରଚନା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାର। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସଚିନ ଖେଡେକର, ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ପୁଲିକୋଣ୍ଡା, ଭାଗାଶ୍ରୀ, ମୁର୍ଲି ଶର୍ମା, କୁନାଲ ରୟ କପୁର, ରିଦ୍ଧି କୁମାର, ଶଶା ଚେତ୍ରି ଏବଂ ସାଥିନ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment