ବିଜେପିର ସଂସଦୀୟ ଦଳ ବୈଠକରେ କଂଗ୍ରେସ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ମୋଦୀ
Khabar Odisha:Vijay-Mallya-was-declared-bankrupt-by-a-London-court

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୨୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବିଜେପି ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ବିରୋଧୀ ସଂସାଦ ମାନେ ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଚଲାଇବାକୁ ଦେଉ ନଥିବା କହି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ୍ସପୋଜ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ବିଜେପିର ସଂସଦୀୟ ଦଳ ବୈଠକରେ ମୋଦୀ ଏହି ମନ୍ତ୍ରଣା ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ମାନଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହଲାଦ ଯୋଶୀ ଏବଂ ଭି ମୁରଲୀଧରନ୍ ପାର୍ଟି ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ଲୋକସଭା ଓ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ସମ୍ପ୍ରତି ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କୃଷକଙ୍କ ବିରୋଧ ଏବଂ ପେଗାସସ୍ ବିବାଦକୁ ନେଇ ବିରୋଧୀଦଳର ନେତାଙ୍କ ସ୍ଲୋଗାନ ତଥା ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ବାରମ୍ବାର ଉଭୟ ଗୃହ ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଦେଶର ମହାମାରୀ ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଡକାଯାଇଥିବା ସର୍ବଦଳୀୟ ବେଠକକୁ ବର୍ଜନ କରିଥିବା କଂଗ୍ରେସର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପୁରୁଣା ଦଳ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ବାରଣ କରିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜେପି ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ "କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ କିଛି ବିରୋଧୀ ଦଳର ଏହି ଆଚରଣକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ତଥା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ" କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଚଳିତ ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭରୁ ଉଭୟ ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଚାରୁ ରୁପେ ହୋଇପାରି ନାହିଁ । ଏପରିକି ଜୁଲାଇ ୧୯ ରେ, ବିରୋଧୀ ସାଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ମୋଦୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନୂତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପରିଷଦର ପରିଚୟ ଦେଉଥିବା ଭାଷଣକୁ ମଧ୍ୟ ପୁରଣ କରିପାରି ନଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ଦଳର ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment