ଖାଲି ହାତରେ ଫେରିଲେ ଜେଟ୍ ନେଇ ମୋହୁଲ ଚୋକ୍ସିକୁ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଦଳ
Khabar Odisha:Mission-Choksi-Team-Returns-As-Court-Keeps-Him-In-Dominica-Till-July

ଜୁନ୍ 4(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗତ ସପ୍ତାହରେ ପଳାତକ ହୀରା ବେପାରି ମେହୁଲ ଚୋକସିଙ୍କ ଦେଶାନ୍ତର ସହ ଜଡିତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସହିତ ଡୋମିନିକାକୁ ପଠାଯାଇଥିବା ଘରୋଇ ଜେଟ ଇଣ୍ଡିଆ ଗୁରୁବାର ଦିନ (ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ) ରାତି 8 ଟା ସମୟରେ ଦ୍ୱୀପରୁ ଉଡ଼ଣ ଭରିଛି ବୋଲି ଏହି ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କହିଛନ୍ତି। ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ (ପିଏନବି)ରେ ଅନେକ କୋଟି ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଫେରାର ଥିବା ଚୋକସି ପୋଲିସର ଅଧୀନରେ ଥିବା ଡୋମିନିକା-ଚୀନ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରହିଛନ୍ତି।

ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସହିତ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିବା ଭାରତୀୟ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ଉପରୋକ୍ତ ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନର ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳ ଜଣା ନାହିଁ। ତେବେ ଖାଲି ହାତରେ ଟିମ୍ ଫେରିଥିବା ସୁଚନା ମିଳିଛି।

ଭାରତୀୟ ଜନ୍ମିତ ଚୋକସି ଆଣ୍ଟିଗୁଆ ଏବଂ ବାରବୁଦା ଠାରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଯାହାର ନାଗରିକତ୍ୱ ସେ ମେ 23 ରେ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ 100 ନଟିକାଲ୍ ମାଇଲ ଦୂରରେ ଥିବା ଦ୍ୱୀପରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ପ୍ରବେଶ ଅଭିଯୋଗରେ ଡୋମିନିକାନ୍ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ତିନି ଦିନ ପରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଆଣ୍ଟିଗୁଆର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବାରବୁଡା ଗେଷ୍ଟନ୍ ବ୍ରାଉନେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ କହିଥିଲେ ଯେ କାତାର ଏକ୍ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍ ର ବମ୍ବେର୍ଡିୟର୍ ଗ୍ଲୋବାଲ୍ 5000 ବ୍ୟବସାୟ ଜେଟ୍ ଡୋମିନିକାର ଡଗଲାସ୍ ଚାର୍ଲ୍ସ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିଛି। ପଡୋଶୀ ଡୋମିନିକାକୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ସେ ପୋଲିସ ହାତରେଧରା ପଡୀଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment