ଆଇଆରସିଟିସିର ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପ୍ୟାକେଜ, ୧୨ ହଜାରରେ ୧୨ ରାତି ଭ୍ରମଣ, ଫୋକସ ପଞ୍ଚ ଜ୍ୟୋତିର୍ଲିଙ୍ଗ
Khabar Odisha:IRCTC-plan-for-Astha-trip

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଫେବୃଆରୀ ୧୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା) : ଆଇଆରସିଟିସି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପେଶାଲ ଟୁରିଷ୍ଟ ଟ୍ରେନ ଜରିଆରେ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପ୍ୟାକେଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ଖୁବ୍ କମ୍ ଟଙ୍କାରେ ବୁଲିବା  ଖାଇବା ଓ ରହିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା କୁହାଯାଇଛି ।

ପଂଚ ଜ୍ୟୋତିର୍ଲିଙ୍ଗ ସହିତ ସାଇବାବା ଦର୍ଶନ ଆସ୍ଥା ସ୍ପେଶାଲ ପାଇଁ ବୁକିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୧୦ ତାରିଖ ଠାରୁ ଯାତ୍ରାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହେବ । ପ୍ୟାକେଜ୍ ମୂଲ୍ୟ ୧୨,୨୮୫ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଜଣଙ୍କ ପିଛା ଏହି ପରିମାଣର ଟଙ୍କାରେ ୧୨ ରାତି ୧୩ ଦିନ ବୁଲିବା, ଖାଇବା ଓ ରହଣୀ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ । ପ୍ୟାକେଜ୍ ରେ ଶିରିଡ଼ି ସାଇ ମନ୍ଦିର, ଶନି ଶିଗନା ପୁର, ତ୍ର୍ୟମ୍ବକେଶ୍ୱର, ନାଗେଶ୍ୱର, ସୋମନାଥ, ମହାକାଳେଶ୍ୱର, ଓଁକାରେଶ୍ୱର ଜ୍ୟୋତିର୍ଲିଙ୍ଗ ଦର୍ଶନ ସହିତ କାଳଭୈରବ, ଗୋମତୀ ଘାଟ , ଅକ୍ଷରଧାମ ମନ୍ଦିର, ମୁକ୍ତି ଧାମ ଓ ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମ ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, କଟକ, ସମ୍ବଲପୁର, ବିଳାସପୁର, ରାୟପୁରରେ ଟ୍ରେନ ବୋର୍ଡ଼ିଂ ଷ୍ଟେସନ ରହିବ ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଇଆରସିଟିସି (ଇଣ୍ଡିଆନ ରେଲୱେ କ୍ୟାଟରିଂ ଆଣ୍ଡ ଟୁରିଜମ କର୍ପୋରେସନ) ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବରୁ ୪ଥର ଏଭଳି ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ଟ୍ରେନ ବାହାରିଛି । ଗତ ଥରର ସଫଳତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହି ଯାତ୍ରା ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment