ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦: ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ସୁପରମ୍ୟାନ କ୍ୟାଚ
Khabar Odisha:Sports-cricket-Mahendra-Singh-Dhoni-took-unbelievable-catch-of-Delhi-Capitals-captain-Shreyas-Iyer

ଦୁବାଇ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ (ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦)ରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ (ଡିସି) ବିରୋଧରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ (ସିଏସକେ)ର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଏଭଳି ଏକ କ୍ୟାଚ ଧରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଯିବେ । ନିକଟରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇଥିବା ଧୋନୀ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟସ ଆୟାରଙ୍କ କ୍ୟାଚକୁ ଧରିଛନ୍ତି । 

ଗୋଟିଏ ପଟରେ ସିଏସକେକୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସୈନିକ କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଟିମର ଖେଳାଳି ନିଜର ବୟସକୁ ଭୁଲି ଯାଇ ପଡ଼ିଆରେ ଫିଲ୍ଡିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି । ୩୯ ବର୍ଷୀୟ ଧୋନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ବିରୋଧରେ ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଧୋନୀଙ୍କ ଏହି କ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସୁପରମ୍ୟାନ କୁହାଯାଉଛି । 

୧୯ତମ ଓଭରରେ ସାମ କୁରାନଙ୍କ ବଲ ଶ୍ରେୟସ ଆୟାର ବଡ଼ ସର୍ଟ ଖେଳିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲଟି ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟ ସହିତ ଠିକ ଭାବେ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଧୋନୀ ନିଜର ଡାହାଣ ପଟକୁ ଡ୍ରାଇଭ ଲଗାଇ ବଲକୁ ଧରିଥିଲେ । ଏହି କ୍ୟାଚକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଧୋନୀ ଏହି କ୍ୟାଚକୁ ଧରିବା ଲାଗି ୯ଫୁଟ ଡେଇଁଥିଲେ । ଏହି କ୍ୟାଚ ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଇଛି ଯେ, ବୟସ ଯାହା ବି ହେଉ, ଧୋନୀ ଯୁବକଙ୍କ ଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରୁଛନ୍ତି । 

 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment