ଆଇପିଏଲ ମହାସମର, ଟସ୍ ଜିତି ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି
Khabar Odisha:RCB-have-won-the-toss-and-they-will-bat-first-against-CSK
ଆବୁଧାବି, ଅକ୍ଟୋବର ୨୫ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଆଠଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଲଗାତାର ହାରିବା ପରେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିବା ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ଆଜିର ମୁକାବିଲା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ୍ ଧୋନିବାହିନୀ ତଥା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବୋଲିଂ କରିବେ।

ଚେନ୍ନାଇ ମାତ୍ର ଛଅଟି ପଏଣ୍ଟ ରଖିଛି ଏବଂ ଦଳ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚକୁ ଏକ ବଡ଼ ବ୍ୟବଧାନରେ ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିର ଟକ୍କର ପରେ ହୁଏତ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରିବ ।

ସେହିପରି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ କଡା ମୁକାବିଲା ହେବ । ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 11 ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଟି ଜିତିଛି ଏବଂ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି |

ପରବର୍ତ୍ତୀ ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବାକି ତିନିଟି ମ୍ୟାଚକୁ ଏକ ବଡ଼ ରନ୍ ହାରରେ ଜିତିବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି ରାଜସ୍ଥାନ ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ହାରିଯାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍ ଦ୍ବାର ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଜିତି ପ୍ଲେ ଅଫରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment