ଛକା ମାରିବା ମୁମ୍ୱାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଡିଏନଏରେ ଅଛି - ମାହେଲା ଜୟବର୍ଦ୍ଧନେ
Khabar Odisha:After-becoming-IPL-champion-coach-Jayawardene-said-hitting-sixes-is-in-the-DNA-of-Mumbai-Indians
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର 13 ତମ ସିଜନର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ଧମକାଦାର ଭାବରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲ ଶେଷ କଲା ।  ଫାଇନାଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପଟାଲ୍ସ ଦଳକୁ 5 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ମୁମ୍ବାଇ ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଟାଇଟଲ ଜିତିଛି । ଏହି ବିଜୟକୁ ନେଇ ଦଳର ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ମହେଲା ଜୟବର୍ଦ୍ଧନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ । ଦଳରେ ଛକା ମାରିପାରୁଥିବା ଅନେକ ଖେଳାଳି ଥିବାରୁ ସେ ଖୁସିବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି  । ସେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛକା ମାରିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଡିଏନ୍ଏରେ ଅଛି ।

"ଏହା ଏକ କଠିନ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଥିଲା । ଯୁଗ୍ମ ଓ ଅଯୁଗ୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ରହିଥିଲା । ମୁଁ ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲି, ଚଳିତ ସିଜିନ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା । ସେମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ କଠିନ ଦଳ ଭାବରେ ଆମର ମୁକବିଲା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଆମର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ସବୁ ଜିନିଷକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲୁ । କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ଅଧିକ ନକରିବାକୁ ଆମେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲୁ । "

"ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ରକ୍ତରେ ବଡ ବଡ ଛକା ମାରିବା ରହିଛି । ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଦଳର ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରହିଥିଲା । ତେବେ ଦଳର ସମସ୍ତ ସଫଳତାର ଶ୍ରେୟ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥାଏ ଯିଏ ଆମ ପାଇଁ ସବୁ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ପୁଣି ଥରେ ଆମେ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେଲୁ । "

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, "ଆମର ଏକ ଉତ୍ତମ ନେତୃତ୍ୱ ଗୋଷ୍ଠୀ ଅଛି ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ କ୍ରୀଡା କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯାହା ଦଳର ସପଳତା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ ଯେ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ମୋର ସେହି ରୂପ ଦେଖିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହି ଖେଳାଳି ଦଳକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି । ଚଳିତ ସିଜିନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି । "

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment