ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ, ସମଗ୍ର ଦେଶକୁ ଟିଭି ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ଷମା ମାଗିବେ ନୁପୁର ଶର୍ମା
Khabar Odisha:Supreme-Courts-tough-stance-Nupur-Sharma-to-apologize-to-entire-country-over-TV
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୦୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ମହାପୁରୁଷ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିଥିବା ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ନୁପୁର ଶର୍ମା କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କରିଥିବା ଆବେଦନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି ତେଣୁ ସେ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ମାମଲା ନିଜେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ଏହା ଉପରେ ଶୀର୍ଷ ଅଦାଲତ ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କୌଣସି ମତ ଦେଇନାହାନ୍ତି ବରଂ ଦୃଢ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ କହିଛନ୍ତି।କୋର୍ଟ ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ତାଗିଦ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବିବୃତ୍ତି ହେତୁ ପରିବେଶ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୁପୁର ଶର୍ମା କ୍ଷମା ମାଗିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିବାଦ କେବଳ ଟିଭି ବିତର୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟାପିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ସେଠାକୁ ଯାଇ ସମଗ୍ର ଦେଶକୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ଉଚିତ୍।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ମନୋଭାବ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରାଯାଇନଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment