ପବ୍‌ଜି ଗେମରଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ଭାରତରେ ଏହି ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ନାମ ପଞ୍ଜିକରଣ......
Khabar Odisha:PUBG-Mobile-India-launch-Battlegrounds-Mobile-India-pre-registration-date-REVEALED

 ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ମେ୧୬(ଖବର ଓଡିଶା); ବ୍ୟାଟଲଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଡେଭଲପର୍ କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରି-ରେଜିଷ୍ଟର କରନ୍ତି ସେମାନେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇଟମ୍ ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ହାସଲ କରିପାରିବେ। କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖେଳ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ପରେ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇଟମ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ ଜ୍ଝ ଯେହେତୁ ଚଟଈଏ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିର୍ମାତାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଫୋନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରି-ପଞ୍ଜୀକରଣ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଖେଳ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଫୋନରେ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ  କେତେବେଳେ ଏହି ଗେମ୍‌ ପାଇଁ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରିନାହାଁନ୍ତି 

ପବ୍‌ଜି ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପରେ କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ ପଞ୍ଜୀକରଣ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ ଏହି ମୋବାଇଲ ଗେମ୍‌କୁ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ଯାହା ଉତ୍ତେଜନା କାରଣରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରେ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଷିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା।

ଏହିମୋବାଇଲ ଗେମ୍ କୁ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମୂଳ ପବଜି ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ସହିତ ସମାନ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ । ତଥାପି, ଖେଳର ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କରଣରେ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସାନହୋକରୁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାନ୍ ତାଇ ମାନଚିତ୍ର ଅବସ୍ଥାନର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଅଂଶୀଦାର କରିଛି ଯାହା ଏହି ଗେମ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ୪ ୪ ମାନଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ମାନଚିତ୍ର ସାନହୋକକୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ପବଜି ମୋବାଇଲରେ ଯୋଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment