ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ : ଏନସିବି ସ୍କାନରରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ
Khabar Odisha:narcotics-control-bureau-conducts-a-raid-at-the-residence-of-comedian-bharti-singh-in-mumbai
ମୁମ୍ବାଇ,ନଭେମ୍ବର 20 (ଖବର ଓଡିଶା)

 ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟ ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି  ।  ଏଜେନ୍ସି ଆଣ୍ଡେରି, ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ଏବଂ ଭର୍ସୋଭା ଅଞ୍ଚଳ ସହିତ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରୁଛି  ।  

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର ଅନୁସନ୍ଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ଦିଗକୁ ଗତି କରୁଛି  । ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ନେଇ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି   ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବିର ସ୍କ୍ରୁ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ଉପରେ କଡାକଡି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି  । ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ନୁହେଁ, ବରଂ ମୁମ୍ବାଇର ବଲିଉଡରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ ରାକେଟର ମୂଳ ଖୋଜୁଛି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚେର କେତେ ଦୂର ବ୍ୟାପିଛି ଏବଂ ଏହା ପଛରେ କେଉଁ 'ପ୍ରଭାବଶାଳୀ' ଜିନିଷଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି, ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ   

ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା  । ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡସ୍ ଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା   ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପଲ୍ ବାର୍ଟେଲଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରୁ ବାର୍ଟେଲଙ୍କୁ 25 ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି   

 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment