ପରଦାରେ ପୁଣି କମାଲ କରିବେ ଦୀପିକା ଓ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଯୋଡି, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଫିଲ୍ମ 'ପଠାନ'ର ସୁଟିଂ
Khabar Odisha:deepika-padukone-has-star-shooting-of-her-upcoming-film-pathan-with-shah-rukh-khan
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ନଭେମ୍ବର 23 (ଖବର ଓଡିଶା)

ପୁଣି ନୂଆ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଏକ ନମ୍ବର ଯୋଡି  ।  କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଶକୁନ୍ ବତ୍ରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରାଜା ଥିବା ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅଜ୍ଞାତ ଟାଇଟଲ ଫିଲ୍ମ 'ପଠାନ'ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି   ।

ଫିଲ୍ମ 'ପଠାନ'ରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ଶାହାରୁଖ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଯୋଡି କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି   ଏହା ପୂର୍ବରୁ 'ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍', ‘ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର, ଏବଂ 'ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ' ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି   ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା   । ଏହି କାରଣରୁ ଶାହରୁଖ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି  

ଶାହରୁଖଙ୍କ ହିରୋଇନ୍ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପୃଥାନ୍ ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ହଙ୍କ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍ ଏଥିରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ  । ଜନ୍ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିନାହାଁନ୍ତି। କାରଣ, ଏହି ସମୟରେ ସେ ଦିବ୍ୟା ଖୋସଲା କୁମାରଙ୍କ ସହ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ ୨'ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଜନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଶେଷ କରିବା ପରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ ।


ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଶକୁନ୍ ବତ୍ରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସିଦ୍ଧନ୍ ଚାଟୁର୍ବେଦୀ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଅଛନ୍ତି   ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋମବାର ଠାରୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ 'ପଠାନ'ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି   ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ମୁମ୍ବାଇରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment