2021 ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବ ଅବତାରର ସିକ୍ୱେଲ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଜେଟ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ
Khabar Odisha:The-sequel-to-Avatar-will-be-released-in-2021
ୱାଶିଂଟନ, ମେ ୧୪ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ହଲିଉଡର ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ନିଜ ନାମରେ କୀର୍ତ୍ତୀମାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ଅବତାର ଥିଲା, ହଁ ଆପଣ ଠିକ୍ ଶୁଣୁଛନ୍ତି | ଜେମ୍ସ କ୍ୟାମେରୁନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 2009 ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା |

ଏବଂ ଏହା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବା ପରେ ପୂର୍ବରୁ ହଲିଉଡର ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଯଦି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଏହା ସେସମୟରେ ହଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ବ୍ୟୟବହୁଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅତି ଉଚ୍ଚା ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ VFX ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ରହିଥିଲା ଯାହା ଆମ ମାନଙ୍କ କଳ୍ପନା ବାହାରେ ଥିଲା ।

ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ଅବତାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱେଲ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 2021 ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଜେଟ୍ 7500 କୋଟି ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି | ହଁ, ଆଜ୍ଞା ଆପଣ ଠିକ ଶୁଣୁଛନ୍ତି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ 7500 କୋଟିର ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି |

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଯେତିକି ଟଙ୍କା ବଜେଟ ରହିଛି ସେତିକି ଟଙ୍କାରେ ପୂରା ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ବି ବଲିଉଡରେ ସେତିକି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉନଥିବ । ତେବେ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳୁଛି ଯେ ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସୁଟିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକଡାଉନ୍ ଖୋଲିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଫିଲ୍ମଟି ସୁଟିଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି ଯେ କ୍ୟାମେରନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ଏବଂ ଯଦି ଏହି ଖବର ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଡିସେମ୍ବର 17, 2021 ରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment