ଶେଷରେ ଅଲଗା ହେଲେ ସାମନ୍ଥା ଓ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ,ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଦେଲେ ସୂଚନା
Khabar Odisha:Samantha-Naga-Chaitanya-who-eventually-broke-up-made-the-announcement-on-social-media

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୨(ଖବର ଓଡିଶା): ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନ୍ତା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନେତା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପେଜରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ଧରି ସେମାନଙ୍କ ବିଭାଜନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଗୁଜବ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୌନ ରହୁଥିଲେ ।

ସାମନ୍ଥା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆମର ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ। ବହୁ ବିଚାରବିମର୍ଶ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ପରେ ଚା ଏବଂ ମୁଁ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଆମର ନିଜ ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ । ଏକ ଦଶନ୍ଧିରୁ ଅଧିକ ବନ୍ଧୁତା ପାଇ ଆମେ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଯାହା ଆମ ସମ୍ପର୍କର ମୂଳମନ୍ତ୍ର ଥିଲା ଯାହାକୁ ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବନ୍ଧନ ରହିବ । ଆମେ ଆମର ପ୍ରଶଂସକ, ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ଆମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆମକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଗୋପନୀୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ । ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।”

ଏହା ସହିତ ସାମନ୍ଥା ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୋଷ୍ଟର କମେଣ୍ଟ ବିଭାଗକୁ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ମନେହୁଏ, ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଟ୍ରୋଲମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିସ୍ଥିତିର ଏକ ବିଶୃଙ୍ଖଳା କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment