ଅମିତାଭଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କଲେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର
Khabar Odisha:Indian-cricketer-prays-for-quick-recovery-of-Amitabh-Bachan
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୧୨ (ଖବର ଓଡିଶା);


ଭେଟେରାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କାରୋନା ଚିହ୍ନଟ ହେବା କଥା ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପରୀକ୍ଷା କରାଇବା ନିମନ୍ତେ ସେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।




ସମଗ୍ର ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ସୁରେଶ ରାଇନା, ଯୁବରାଜ ସିଂ, ହରଭଜନ ସିଂ, ଇରଫାନ ପଠାନ, ମହମ୍ମଦ କୌଫ, ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ହର୍ଷ ଭୋଗଲେ ଆଦି ଏହି ୭୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।



ଏହି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତା ଶେଷଥର ପାଇଁ ଶୋଜିଟ୍ ସିର୍କରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ନାଟକୀୟ ମୁକ୍ତିକୁ ଏଡେ଼ଇ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଉପନ୍ୟାସ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର ଭୟଙ୍କର ପ୍ରଭାବକୁ ଏକ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସିଧାସଳଖ ଉପଲବ୍ଧ କରାଗଲା । ଏହି ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାର ହେବା ପରଠାରୁ ସିନେମା ହଲ୍ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ରହିଆସିଛି ଯାହା ଫଳରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଘର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି


ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ଚେହେର ଆଦି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ରହିଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେଲିଭିଜନ୍ କୁଇଜ୍ ସୋ କୋନ ବନେଗା କରୋଡପତିରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।


କେବଳ ଖାଲି ବିଗ୍ ବି ନୁହଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନମୁନା ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment