ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ, ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
Khabar Odisha:Actress-threatens-to-kill-Kangana-urges-Punjab-chief-minister-to-take-action

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୩୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ମିଳିଛି । ଯାହା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ବାବଦରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିବାବେଳେ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ପାଇଁ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣର ସହିଦମାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ମୁଁ ଲେଖିଥିଲି ଯେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନଙ୍କୁ କେବେ ବି କ୍ଷମା କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ଭୁଲିଯାଅ ନାହିଁ । ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣାରେ ଦେଶର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଦେଶଦ୍ରୋହୀଙ୍କ ହାତ ରହିଛି। ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନେ କେବେହେଲେ ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଳଙ୍କିତ କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସ୍ଥିତି ଏବଂ କ୍ଷମତାର ଲୋଭରେ ଜୟଚାନ୍ଦ ଏବଂ ଦେଶ ଭିତରେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ଜାତୀୟ ବିରୋଧୀ ସୈନ୍ୟବାହିନୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଚାଲିଛନ୍ତି, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟେ। 

ମୋର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବ୍ୟାଘାତକାରୀ ଶକ୍ତିମାନଙ୍କଠାରୁ ମୋତେ ନିରନ୍ତର ଧମକ ମିଳୁଛି । ବାଥୀଣ୍ଡାର ଜଣେ ଭାଇ ମୋତେ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏହି ପ୍ରକାରର ଧମକକୁ ଭୟ କରେ ନାହିଁ । ଯେଉଁମାନେ ଦେଶ ତଥା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଶକ୍ତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁଁ କହିବି ଏବଂ ସର୍ବଦା କହିବି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment