ମହାମାରୀ କରୋନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସ୍ଥଗିତ ରଖାଗଲା ଭାରତ- ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ
Khabar Odisha:The-India-England-series-was-postponed-due-to-COVID-19
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୦୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଆଗାମୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏକଦିବସୀୟ ଏବଂ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ଏହି ସିରିଜକୁ ଖେଳିବା ନିମନ୍ତେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ଭାରତକୁ ଆସି ତିନୋଟି ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚ ଏବଂ ତିନୋଟି ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା । ମାତ୍ର ଭାରତରେ ଏବେ କରୋନାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଉଭୟ ଦେଶର ବୋର୍ଡ ଏହି ସିରିଜକୁ ୨୦୨୧ ଜାନୁଆରୀ ଯାଏ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି । 

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡର ମିଳିତ ଆଲୋଚନା ପରେ ଏହି ସିରିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ମହାମାରୀ କରୋନା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲକୁ ଭାରତ ପରିବର୍ତ୍ତେ ୟୁଏଇରେ ଆୟୋଜିତ କରାଯାଉଛି । 

ଦୁଇ ବୋର୍ଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାନୁଆରୀ ଶେଷରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ ଖେଳୁଥିବା ଇଂଲଣ୍ଡ ସହିତ ୨୦୨୧ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀକୁ ଏକ ସମସ୍ତ ଫର୍ମାଟ୍ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛି । ୨୦୨୧ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ସମୟରେ ଭାରତ ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ବିସିସିଆଇ ସଚିବ ଜୟ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିସିସିଆଇ ଏବଂ ଇସିବି କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ବିଶ୍ୱ କ୍ରିକେଟ୍‌ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମଧ୍ୟରୁ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ୍ ଅନ୍ୟତମ । ଦୁଇ ଦଳ ପଡ଼ିଆରେ କଡା ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରିକେଟର ସମସ୍ତ ଫର୍ମାଟରେ ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ କଡା ମୁକାବିଲା ହୋଇଥାଏ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment