ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ପରେ ଅନ୍ତିମ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରିଜର୍ଭ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
Khabar Odisha:Team-India-may-be-given-a-chance-to-reserve-players-in-the-final-T20-match7-after-winning-the-series

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨-୦ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିସାରିଛି। ରବିବାର ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚରେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ସିରିଜ୍ ହାତରେ ରହିବା ପରେ ରିଜର୍ଭ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇପାରେ । ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଟି -୨୦ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ରୋହିତଙ୍କ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ସିରିଜ୍ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଉଭୟ ଟସ୍ ଜିତିଥିଲେ । ପରିସ୍ଥିତିର ସୁଯୋଗ ନେବାରେ ଏହା ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ଏବଂ ବୋଲର ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । 

ଏଭଳି ଚମତ୍କାର ବିଜୟ ପରେ କୋଚ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଭୂମିକା ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ । ଏହାର ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ରୋହିତ ଏବଂ ଦ୍ରାବିଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଜର୍ଭ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଯଦି ଷଷ୍ଠ ବୋଲର ଚୟନ କରାଯାଏ, ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର୍ଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିନାୟକ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଆଭେଶ ଖାନ ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ଆଶା କରିବେ।

ଆଇପିଏଲରେ ଅରେଞ୍ଜ ରଙ୍ଗର କ୍ୟାପ୍ ଥିବା ଗାଇକୱାଡ୍ ପ୍ରଥମ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ କିମ୍ବା ଉପ-ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବସିବାକୁ ପଡିବ। ଚାରି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡୁଥିବାରୁ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଛାଡିବା ଠିକ୍ ହେବ । ସେହିଭଳି ଦୀପକ ଚହର କିମ୍ବା ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଆବେଶ ଖାନ ଖେଳିପାରନ୍ତି। ଆକ୍ସର ପଟେଲ କିମ୍ବା ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ମଧ୍ୟ ଖେଳିପାରିବେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment