ଆହୁରି ଅନେକ ସିଜନ୍ ‘ସିଏସକେ’ ପାଇଁ ଧୋନୀ ଖେଳନ୍ତୁ ବୋଲି ଚାହାଁନ୍ତି ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
Khabar Odisha:Tamil-Nadu-chief-minister-wants-Dhoni-to-play-for-CSK-for-many-more-seasons

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଉ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌(ସିଏସକେ) ପାଇଁ ଧୋନୀ ଖେଳନ୍ତୁ ବୋଲି ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମ କେ ଷ୍ଟାଲିନ୍ । ଗତକାଲି ଚେନ୍ନାଇ ସୁର କିଙ୍ଗ୍‌ର ଚତୁର୍ଥ ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ପାଇଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଷ୍ଟାଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ପିତା କରୁଣାନିଧୀ ମଧ୍ୟ ଧୋନୀଙ୍କର ଜଣେ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ । ତେବେ ଏଠାକୁ ମୋତେ ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ଏଠାକୁ ଧୋନୀଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଭାବରେ ଆସିଥିବା ସେ କହିଥିଲେ। 

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଧୋନୀ ସର୍ବଦା ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିଥାନ୍ତି ଏବଂ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର କିପରି ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ ଏହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବେସ୍ ଭାଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ମହାନ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାରେ ଦକ୍ଷ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ସିଏସକେର ପୁରା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛି । ଧୋନିଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅନେକ ଋତୁ ପାଇଁ ସିଏସକେ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ଆମେ ପ୍ରକୃତରେ ଇଚ୍ଛା କରୁ ବୋଲି ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଷ୍ଟାଲିନ୍ କହିଥିଲେ। 

ତେବେ ଏହି ଅବସରରେ ଧୋନୀ କହିଥିଲେ ଏହା ଏକ ଦୃଢ ମୂଳ ଗଠନ ବିଷୟ। ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କପରି ଭାବରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ନହେବ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଆମକୁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତି ନେବାକୁ ପଡିବ । ଆସନ୍ତା ୧୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ କିଏ ଦଳ ପାଇଁ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବ ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମକୁ କଠିନ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ମ୍ୟାଚ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥାପନାରେ ଶ୍ରୀ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment