ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କ୍ୱାଲିଫାୟର-୧, ଟସ୍ ଜିତି ଚେନ୍ନାଇର ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି
Khabar Odisha:IPL-2021-Chennais-first-bowling-decision-to-win-Qualifier-1-toss

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୦(ଖବର ଓଡିଶା): ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନି ଟସ୍ ଜିତି ଦୁବାଇରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିପକ୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୧ ର ପ୍ରଥମ ଯୋଗ୍ୟତା ପର‌୍ୟ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଦଳ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ଟସ୍ ପରେ ସିଏସକେ ଅଧିନାୟକ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି “ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କାରଣ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସୁହାଇବାର ସମ୍ବାବନା ଅଛି। ଏହା ଏକ କଠିନ ୱିକେଟ୍।”

ସେହିପରି ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଅଧିନାୟକ ଋିଷଭ ପନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ। ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ପ୍ରଥମ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ “ଟିକେ ନର୍ଭସ କିନ୍ତୁ ଉତ୍ସାହିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।” ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ରିପାଲ ପଟେଲଙ୍କ ବଦଳରେ ଟମ କୁରାନ ଆଣି ଗୋଟିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ।

ଦିଲ୍ଲୀ: ପୃଥୀ ଶଃ, ଶିଖର ଧାୱନ, ଋିଷଭ ପନ୍ତ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍, ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମାୟର, ଆକ୍ସର ପଟେଲ, ଆର ଅଶ୍ୱିନ୍, ଟମ୍ କୁରାନ୍, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଟେ, ଆଭେଶ ଖାନ୍ ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ: ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍, ମୋଇନ୍ ଅଲି, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ରବିନ୍ ଉଥାପ୍ପା, ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଦୀପକ ଚହର, ଜୋଶ ହାଜଲେଉଡ୍ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment