ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ଉପରେ ବିପଦ, ଋଷଭ ପନ୍ଥଙ୍କ ପରେ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ ହେଲେ କରୋନା ପଜିଟିଭ
Khabar Odisha:Danger-on-Indian-cricket-team-support-staff-after-Rushav-Panth-becomes-corona-positive
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୧୫ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଅଛି। ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଅଗଷ୍ଟ ୪ରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ ।

ବାସ୍ତବରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ୱିକେଟ୍ କିପର ତଥା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଋଷଭ ପନ୍ଥଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥ୍ରୋଡାଉନ୍ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ଦିନାନନ୍ଦ ଗରାନୀଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦିନାନନ୍ଦ ଗରାନୀଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି ।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ୱିକେଟ୍ କିପର ତଥା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଋଷଭ ପନ୍ଥ ଏବଂ ଥ୍ରୋଡାଉନ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦିନାନନ୍ଦ ଜାରାନୀଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି।

କୋଚିଂ ଷ୍ଟାଫ୍ ତଥା ରିଜର୍ଭ ୱିକେଟ୍ କିପର ସଦସ୍ୟ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦିନାନନ୍ଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବାରୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ଚାରିଜଣ ଲଣ୍ଡନରେ ଥିବାବେଳେ ବାକି ଦଳ ୨୦ ଦିନ ବିରତି ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଡୁରହମରେ ଏକାଠି ହେବେ । ଲଣ୍ଡନରୁ ଡୁରହମକୁ ବସ୍ ଯୋଗେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ଲାଗେ। ଜୁଲାଇ ୨୦ରୁ ପନ୍ଥ ଏବଂ ସାହା ମିଳିତ କାଉଣ୍ଟି ଦଳ ବିପକ୍ଷରେ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ହରାଇବେ।

ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି ଏବଂ ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ସହ ଡୁରହମ୍ ଯିବେ ନାହିଁ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ। କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ସୂତ୍ର ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଗତ ଆଠ ଦିନ ଧରି ପନ୍ତଙ୍କୁ ଅଲଗା ରଖାଯାଇଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ସେ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉନାହିଁ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment