ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ୍ ୧୪ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକାଠି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି, ହୋଇଛି କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା
Khabar Odisha:Ahead-of-the-Sri-Lankan-tour-the-Indian-players-met-in-Mumbai-on-June-18-quarantine-arrangements-have-been-made
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ ୧୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି । କ୍ୟାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଭାରତ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଜୁନ୍ ୧୮ରୁ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ସମୟରେ ଜୁଲାଇରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ସେହି ମ୍ୟାଚରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତକୁ ଯାଇଥିବା ଖେଳାଳି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବେ ନାହିଁ।

ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ହେବେ। ଏହି ସମୟରେ ଖବର ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଉଥିବା ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଜୁନ୍ ୧୪ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ବିସିସିଆଇ କହିଛି। ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବେ।

ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜୁନ୍ ୨୮ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବେ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ୧୪ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବା ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଦୁଇଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବେ, ଏହା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସହିତ ତିନିଦିନିଆ ତିନୋଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଜୁଲାଇ ୧୩ ରୁ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଶିଖର ଧାୱନ ରହିବେ ।

ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ କୋଚ କରାଯାଇପାରିବ ଓ ପରାସ ମହମ୍ବେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭ୍ରମଣରେ ଦଳ ସହ ଯାଇପାରିବେ। ଜୁଲାଇ ୧୩, ୧୬ ଏବଂ ୧୮ ରେ ତିନୋଟି ୱାନଡେ ଖେଳାଯିବ। ଜୁଲାଇ ୨୧ରୁ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜୁଲାଇ ୨୩ ଏବଂ ୨୫ ରେ ଖେଳାଯିବ। କଲମ୍ବୋର ପ୍ରେମାଡାସା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ସମାନ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯିବ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment