ବିହାରର 50 ଟି ଆସନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବ ଶିବସେନା, ଶିବସେନା ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ କରିବେ ପ୍ରଚାର
Khabar Odisha:Shiv-Sena-to-contest-50-seats-in-Bihar-CM-Uddhav-Thackeray-will-campaign
ମୁମ୍ୱାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଚଳିତ ଥରର ବିହାରର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋଚକ ଏବଂ ସଂଘର୍ଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ରାଜ୍ୟରେ ଚଳିତ ଥର ଅନେକ ନୂଆ ରାଜନୈତିକ ମିଳିତ ମେଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ନୂଆ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଧାରାରେ ଶିବସେନା ମୁଖ୍ୟ ତଥା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ସିଏମ୍ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ମଧ୍ୟ ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିବସେନା 50 ଟି ଆସନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ରାଲି ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ। ଏହି କାରଣରୁ, ଶିବସେନା ଗୁରୁବାର ଦିନ 22 ଜଣ ନେତାଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କରିବେ। ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ନେତାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁଭାଷ ଦେଶାଇ, ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ, ଅନିଲ ଦେଶାଇ, ବିନାୟକ ରାଉତ, ଅରବିନ୍ଦ ସାୱନ୍ତ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚତୁର୍ବେଦୀ, ରାହୁଲ ଶେୱାଲେ ଏବଂ କ୍ରିପାଲ ତୁମାନେଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ 60 ଜଣ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment