ଯିଏ ନିଜେ ସଂଘର୍ଷ କରିଛି, ସିଏ ଅନ୍ୟ ଲୋକର ଦୁଃଖକୁ ଠିକ ବୁଝି ପାରିଛି
Khabar Odisha:sonu-sood-23-years-back-came-to-mumbai-travelled-in-local-train-ticket-image-twitter
ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ ୦୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା)::

ଦେଶରେ ଜାରି ରହିଥିବା ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ଫସି ରହିଥିବା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ଦିନ ହେଲାଣି ଶ୍ରମିକ ମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟ ଦେଇ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆସିଛନ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ହଜାର ହଜାର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁଆଇଛନ୍ତି । ହେଲେ ଶ୍ରମିକ ମାନଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ର ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏକ ଫଟୋକୁ ସୋନୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ପ୍ରକୃତରେ ସେହି ସମୟରୁ ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ 23 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିନେତା ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ନେଇ ଆସିଥିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ସୋନୁ 420 ଟଙ୍କା ଟିକେଟ୍ କାଟି ସ୍ଥାନୀୟ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ଟ୍ରେନରେ ତାଙ୍କର ଯାତ୍ରା ବୋରୱାଲୀରୁ ଚର୍ଚ୍ଚଗେଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା | ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିବା ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- 'ଯିଏ ପ୍ରକୃତରେ ସଂଘର୍ଷ କରିଛି, ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଦୁଃଖ ସିଏ ଠିକ ବୁଝିପାରିଛି । ସୋନୁ ସୁଦ୍ 420 ଟଙ୍କା ପାସ୍ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। । '

ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ପରଦାର ଏହି ଭିଲେନ୍ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି | ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୃଥ୍ୱୀରାଜ । ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଥିବା ବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment