ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଜୋର ଧରିଛି ରାଜନୀତି, ସଞ୍ଜୟ ରାୱତ କହିଲେ ଆହୁରି ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ଚାଲିବ ଶିବସେନା ସରକାର
Khabar Odisha:Politics-in-Maharashtra-is-on-the-rise-Sanjay-Rawat-says-Shiv-Sena-government-will-continue-for-another-five-years
ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଜୁନ ୨୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ରାଜନୈତିକ ଉତ୍ତେଜନା ତୀବ୍ର ହୋଇଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କଂଗ୍ରେସର ନାନା ପଟୋଲେ ଅନେକ ଥର ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏକାକୀ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ପ୍ରତାପ ସରନାୟକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଠାକରେଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖି ତାଙ୍କୁ ବିଜେପି ସହ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ସବୁ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଉପରେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ରାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିବସେନା, କଂଗ୍ରେସ ଓ ଏନସିପି ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାର ଚଳାଇବାକୁ ସେମାନଙ୍କର ସଂକଳ୍ପ ପୂରଣ କରିବେ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାର ବାହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ତଥା କ୍ଷମତା ହରାଇବା ପରେ ଅଶାନ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସରକାର ଏହାର ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଞ୍ଜୟ ରାୱତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି, କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ଶିବସେନା ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାହା ଘଟିବ ନାହିଁ ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଏକାକୀ ଲଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଜନତା ଚପଲରେ ପିଟିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନାନା ପାଟୋଲ ମଧ୍ୟ ଏକାକୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ଅନେକ ଥର ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment