ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହେଲା ବଲିଉଡ କିମ୍ୱଦନ୍ତୀ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ମରଶରୀର
Khabar Odisha:bollywood-actor-rishi-kapoor-death-last-rites-kapoor-family
ମୁମ୍ୱାଇ, ଏପ୍ରିଲ 30( ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍ ଲାଇନ୍ସର ଚନ୍ଦନୱାଡି ଶ୍ମଶାନ ଘାଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଷି କପୁରଙ୍କୁ ଶବଦାହ ଶେଷ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ଶବକୁ ଅପରାହ୍ନ 3.45 ରେ ଶବଦାହ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଶବଦାହ ଗୃହରେ ଥିବା ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଚୁଲାରେ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ମୃତଦେହକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଚୁଲାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବା ପରେ ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଷି କପୁରଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ଶେଷ ହୋଇଥିଲା।

ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି କର୍କଟ ରୋଗ ସହ ଲଢିବା ପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଷି କପୁରଙ୍କ ଆଜି ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇର ଗିର୍ଗାଓଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ସାର୍ ଏଚ୍ ରିଲଏନ୍ସ ହସପିଟାଲରେ ଆଜି ସକାଳ 8.45 ରେ ଷି କପୁର ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ଷି କପୁରଙ୍କ ଶେଷ ରୀତିନୀତି ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଶ୍ମଶାନରେ କରାଯାଇଥିଲା | ତାଲା ପକାଇ କେବଳ ଅନ୍ତିମ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଶେଷ ରୀତିନୀତି ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନୀତୁ କପୁର, ରେମା ଜୈନ, ମନୋଜ ଜୈନ, ଅରମାନ ଜୈନ, ଆଧାର ଜୈନ, ଅନିଶା ଜୈନ, ରାଜୀବ କପୁର, ରଣଧୀର କପୁର, ସୈଫ ଅଲି ଖାନ, କରୀନା କପୁର ଖାନ, ବିମଲ ପାରେଖ, ନତାଶା ନନ୍ଦନ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ, , ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀ, ଜୟ ରାମ, ରୋହିତ ଧାୱନ, ରାହୁଲ ରାୱେଲଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment