ବଲିଉଡ୍‌ର ଫିଛା ଛାଡ଼ୁନି ବିବାଦ , ପୁଣି ବିବାଦରେ "ବେଶରମ୍‌ ରଙ୍ଗ"
Khabar Odisha:Pathan-Movie-Controversy--People-demand-boycott
ମୁମ୍ବାଇ : 15/12/2022

ନିକଟରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଠାନର ଏକ ଗୀତ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ବେସରାମ ରଙ୍ଗ ଗୀତ ନାମକ ଏହି ଗୀତରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନାରଙ୍ଗୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତ ରିଲିଜ ହେବା ପରଠାରୁ ଏହା ଉପରେ ଏକ ପ୍ରକାରର ରୋକ ଲାଗିଛି । ଅପହରଣକାରୀମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକା ସାଫ୍ରନ୍ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୀତର ଲିରିକ୍ସ ହେଉଛି 'ବେସରାମ ରଙ୍ଗ'।

ଡିସେମ୍ବର 14 ରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ର ଏହି ଗୀତରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ଇନ୍ଦୋର ସହରରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ ହୋଇଯାଇଛି। ଏପଟେ ଇନ୍ଦୋରରେ ଭୀର ଶିବାଜୀ ସଂଗଠନର କର୍ମୀମାନେ ଫିଲ୍ମର ଗୀତକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ନେଇ ଏକ ଅଡୁଆ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।କିଛି ବିବାଦକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 'ବେସରାମ ରଙ୍ଗ' ଗୀତରେ ହିନ୍ଦୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ମଧ୍ୟ ନିଷିଦ୍ଧ କରିବାକୁ ଦାବି ରହିଛି। ଏପଟେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ରୋହତଗି ଗୀତରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ କମଳା ବିକିନିକୁ ନେଇ ବିବାଦକୁ ମୂର୍ଖ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ପାୟଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଠାଯାଇଥିବା ଆପତ୍ତି ଭିତ୍ତିହୀନ। ରଙ୍ଗକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ଭୁଲ ଅଟେ |

Subscribe

National International State Sports Entertainment