ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀରେ ମନେପକାଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଜଣାଇଲେ ଅନେକ ସାଥି କଳାକାର
Khabar Odisha:On-Sushant-Singh-Rajputs-1st-death-anniversary-Rajkummar-Abhishek-pay-tribute

ମୁମ୍ବାଇ, ଜୁନ୍ 14(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ସ୍ମୃତିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି। ଭୁମି ପେଡନେକର, ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭିଷେକ କପୁର ଏବଂ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ସେମାନଙ୍କର "କୌତୁହଳପ୍ରଦ" ଏବଂ "ପ୍ରେରଣାଦାୟକ" ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଜୁନ୍ 14, 2020 ରେ 34 ବର୍ଷର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ବାସଭବନରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

ଭାରତୀୟ ଟେଲିଭିଜନରେ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଚେହେରା ହିଟ୍ ସପ ଅପେରା ,ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଅଭିଷେକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ କେ ପୋ ଚେ! ସହିତ 2013 ରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ  ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ତାଙ୍କର ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଦିଲ୍ ବେଚାରାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା କାଷ୍ଟିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ଅଭିଷେକଙ୍କ ଣନେ ପକାଇଥିଲେ ତାଙ୍କର ଭିବନାକୁ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଆଉ ଲେଖିଛନ୍ତି ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, "କୌଣସି ଜିନିଷ ସମାନ ପରି ମନେ ହେଉନାହିଁ। ଆପଣ ଛାଡିଥିବା ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଯାଇଛି। ଏଠାରେ ଆଶା କରୁଛି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖିବି। ମିସ୍ ତୁ ଭାଇ।

କାଇ ପୋ ଚେରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାଜକୁମାର ରାଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଛବି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଭାଇ ଲେଖା ରହିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦିଲ ବେଚାରା ସହ-ତାରକା ସଞ୍ଜନା ସାଙ୍ଗୀ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି: "ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଶୂନ୍ୟ। ତୁମକୁ ମିସ୍ କରୁଛି।"

ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟରେ ଭୁମି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସୋଞ୍ଚିରିଆ ସହ-ତାରକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନକୁ ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ତାହିର ରାଜ ଭାସିନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କିଛି ଫଟୋଗ୍ରାଫ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ତାହିର ତାଙ୍କ ଛିଛୋରେ ସହ-ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କୌତୁହଳ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ମନେ ଅଛି। ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଚାଲିଗଲା।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଭିତ୍ରା ରିସ୍ତା ସହ-ତାରକା ତଥା ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ମୋଣ୍ଟେଣ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କ୍ଷତି ପରି ଅନୁଭବ କରୁଛି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment