ଅନୁଭବ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପରେ ଅପୂର୍ବ ଆଶ୍ରାନିଙ୍କ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା, ବଲିଉଡ କରୁଛି ଷଡଯନ୍ତ୍ର
Khabar Odisha:Concerns-for-Karthik-Aryan-actor-of-Apurba-Ashrani-after-Anubhav-SinhaBollywood-is-conspiring
ମୁମ୍ବାଇ, ଜୁନ ୦୫ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଅନୁଭବ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପରେ ଲେଖକ ଅପୂର୍ବ ଆଶ୍ରାନି ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କହିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅଫର କରାଯାଇ ସେଥିରୁ କାଢି ଦିଆଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ଜୋର ଧରିଛି । କାରଣ ସେ ଆଉଟ ସାଇଡର ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି କରାଯାଉଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଅପୂର୍ବ ଆଶ୍ରାନି ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ କିପରି ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। " କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଅଭିଯାନ ଆହ୍ବାନ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ ସିହ୍ନାଙ୍କ କଥାକୁ ସମ୍ମାନ କରେ। ବର୍ଷକ ପୂର୍ବେ ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବା ବିଷୟରେ ବ୍ଲଗ୍ କରିଥିଲି ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଅନୁଭବ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ, " ବାସ୍ତବରେ ... ଯେତେବେଳେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଛାଡିଦିଅନ୍ତି କିମ୍ବା ବିପରୀତ ଘଟଣା ଘଟେ । ତେବେ ସେମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ସବୁବେଳେ ଘଟେ। କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯାନ ହେଉଛି ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ୟାୟ ଅଟେ। ମୁଁ ତାଙ୍କର ମୁହଁ ବନ୍ଦ ରଖିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉଛି ।"

ଗତମାସରେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ସହ କାର୍ତ୍ତିକ ଫିଲ୍ମ ଫିଲ୍ମ ଦୋସ୍ତାନା ୨ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କାର୍ତ୍ତିକ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କଲିନ ଡିକୁନ୍ହାଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ କରିଥିଲେ। ଧର୍ମ ସେମାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୃତ୍ତିଗତ ପରିସ୍ଥିତିଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମରୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି ।

ସେହିପରି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସରେ ମଧ୍ୟ ସାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତବର୍ଷ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ନେପୋଟିଜିମ୍ ପାଇଁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଆଲୋଚନା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ଫଳରେ ବଲିଉଡ ଜଗତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କର ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment