କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ ସେୟାର କଲେ ବେଡ଼ରୁମ୍ ର ଭିଡ଼ିଓ,ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ୟୁଜର୍ସ
Khabar Odisha:
ଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର 26(ଖବର ଓଡ଼ିଶା)

 କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ଅତି ସୁନ୍ଦର ଯୋଡ଼ି ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଭିକି ନୁହେଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଶୋଇବା ଘରରୁ ନିଜେ ଏବଂ ବିକିଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଶୋଇଥିବା ଭିକି ସହିତ ମଜା କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ଫୋନ୍ ଭୁତ୍ ର ଏକ ଡ଼ାଇଲଗ୍ କହିଛନ୍ତି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଗୋଟେ ଭୂତ ଏବଂ ତା’ପରେ ଭୟଙ୍କର ସ୍ୱର ଆସେ । ଭିକି ତା’ପରେ ଶୋଇବାରୁ ଉଠି, ଟିକିଏ ଆଖି ଖୋଲିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଜା ଦେଖିବା ପରେ ପୁଣି ଶୋଇପଡ଼ୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲେଖିଛନ୍ତି, ବିୱି କା ଲଭଲି ୱାକଅପ୍ କଲ୍। ଏହା ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ଭୂତ ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଛନ୍ତି ।

ସିଦ୍ଧନ୍ ଚାତୁର୍ବେଦୀ, ଏଷା ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ବିକି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପତ୍ନୀମାନେ ଏହାକୁ ଘରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ନାହିଁ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment