ରାଜସ୍ଥାନରେ ଲୁଚିଲୁଚି ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରଣବୀର ଓ ଆଲିୟା, ନୂଆବର୍ଷରେ ଦେବେ ସରପ୍ରାଇଜ୍
Khabar Odisha:ranbir-kapoor-alia-bhatt-getting-engaged-in-rajasthan-speculation-guest-arrive-tmov
ମୁମ୍ବାଇ,ଡିସେମ୍ବର 30 (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

 ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛି। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ରୁପ ଦେବାର ସମୟ ଆସିଯାଇଛି । ତେବେ ଏବେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୂଯାୟୀ ରଣବୀର-ଆଲିଆ ରାଜସ୍ଥାନର ରଣଥାମ୍ବୋରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଖବର ସେମାନେ କାହାକୁ କହିନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ତେବେ ଏହି  ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନର ରଣଥମ୍ବୋରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି କଥା ମଧ୍ୟ ଆକରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା କି ରଣବୀର-ଆଲିଆ ନୂତନ ବର୍ଷରେ ହାତକୁ ଦି-ହାତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ସନ୍ଦେହ ସେତେବେଳେ ସତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ପରିବାର ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ରଣଭୀର-ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଗୋଆକୁ ଯିବେ । ଏହାଛଡ଼ା ରିଦ୍ଧିମା କପୁର, ନୀଟୁ କପୁର, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ। ନୀତି ଏକ ସେଲଫି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment