ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଛାଡିବେ ଅଭିନୟ !
Khabar Odisha:delly-belly-fame-actor-imran-khan-break-from-acting-close-friend-reveal-
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ନଭେମ୍ବର 18 (ଖବର ଓଡିଶା)

 ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ଏବଂ ଡେଲି ବେଲିଙ୍କ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଅଭିନୟ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି  ।  ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବଡ ପରଦାରୁ ଅଭିନୟ କରୁନଥିବା ଇମ୍ରାନ ଏବେ ଅଭିନୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି  । ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ତଥା ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ ଓବରୋଇ ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଇମ୍ରାନ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି  । 

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ତଥା ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ ଓବରୋଇ ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି  । ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି। ଅଭିନୟ ଛାଡିଛନ୍ତି   ସେ ମୋର ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ   ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସକାଳ ଚାରିଟାରେ କଲ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରେ   ଆମେ 18 ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛୁ   ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ଅଭିନୟ ପରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କଣ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନର ସ୍ପଷ୍ଟ ଉତ୍ତର ଦେଇନାହାଁନ୍ତି   କିନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଇମ୍ରାନ ଅଭିନୟ ଛାଡି ଦିଗ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଦେଇ ପାରିବେ 

ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଇମ୍ରାନ ଖାନ ସିନେମା ବିଷୟରେ ଭଲ ବୁଝାମଣା କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ନିଜେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି   । ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ସମସ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଏକ ଅଂଶ   ଇମ୍ରାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚାଲିଥିଲା, ତେଣୁ ଅନେକ ଦର୍ଶକ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଲେ ନାହିଁ  । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବିଫଳତା ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ    

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment