ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହରେ ଦିଆଯିବ କଡା ସୁରକ୍ଷା, ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ କଲେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସମୀକ୍ଷା
Khabar Odisha:Vicky-Kaushal-and-Katrina-Kaifs-wedding-will-be-tight-lipped

ରାଜସ୍ଥାନ, ଡିସେମ୍ବର ୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଦିନକୁ ଦିନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢାଉଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ରାଜସ୍ଥାନର ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଫୋର୍ଟ ବାରୱାରାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଏକ ବୈଠକ କରି ଏକାଧିକ ଦିନର ବିବାହ ପାଇଁ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଛି। ଜିଲ୍ଲା କଲେକ୍ଟର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କିଷାନ, ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ରାଜେଶ ସିଂ, ଏଡିଏମ ସୁରଜ ସିଂ ନେଗି ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବୈଠକରେ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଖବର ମୁତାବକ, ଡିସେମ୍ବର ୭ ରୁ ଡିସେମ୍ବର ୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜକୀୟ ଭିତ୍ତିରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏକ ସଂଗୀତ, ମେହେନ୍ଦୀ ଏବଂ ବିବାହ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା କବୀର ଖାନ, ନିର୍ମାତା ଅମୃତପାଲ ସିଂ ବିନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆନନ୍ଦ ତିୱାରୀ ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଖବର ଆସିଛି।

ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଗୁଜବ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସୋରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କହିବା ପରେ ସେ ଭିକିଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏକାଠି ଭଲ ଦେଖାଯିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ଭିକିଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଉତ୍ସାହ ଜନକ ଥିଲା ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment