"ଉରି" ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଦିତ୍ୟ ଧରଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ୟାମି ଗୌତମ
Khabar Odisha:Surprise-Yami-Gautam-Marries-Uri-Director-Aditya-Dhar-In-Intimate-Ceremony

ମୁମ୍ବାଇ, ଜୁନ୍ 4(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମି ଗୌତମ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ "ଉରି" ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଦିତ୍ୟ ଧରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ୟାମି ଗୌତମ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହରୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଅଂଶୀଦାର କରି ରୁମିଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ଉଦ୍ଧୃତି ସହିତ କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । "'ତୁମ ଆଲୋକରେ, ମୁଁ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଶିଖେ - ରୁମି'।

 32 ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହରେ କେବଳ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ: "ଆମ ପରିବାରର ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆମେ ଆଜି ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛୁ। ବହୁତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ଏହି ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲୁ । ଆମର ତୁରନ୍ତ ପରିବାର ସହିତ।

 " ୟାମି ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମାନ ବିବାହ ଘୋଷଣା ପୋଷ୍ଟରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମାଗିଛନ୍ତି: "ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଖୋଜୁଛୁ। ପ୍ରେମ, ୟାମି ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ।"

ବିବାହ ଫଟୋରେ, ୟାମି ନୂତନ ବଧୁ ପରି ଚମତ୍କାର ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

କହିବା ବାହୁଲ୍ୟ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ତୋଳିଛନ୍ତି। ଡିଆ ମିର୍ଜା, ଭାନି କପୁର, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ, ନେହା ଧୁପିଆ, ଭୁମି ପେଡନେକର, ସୋବିତା ଧୁଲିପାଲା ଏବଂ ବିକ୍ରାନ୍ତ ମାସେ ପ୍ରଥମ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ "ଆଗାମୀ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରା!"

2019 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉରି: ଦି ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଆଦିତ୍ୟ ଧର ଜଣାଶୁଣା, ଯାହା ୟାମି ଗୌତମଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଡ଼ RAW ଏଜେଣ୍ଟ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment