ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ଷିଲେ ଭଉଣୀ ଅମୃତା
Khabar Odisha:Malaika-Arora-Tests-Positive-For-Coronavirus-Will-Quarantine-At-Home
ମୁମ୍ବାଇ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୦୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି  । ସୋମବାର ସକାଳେ 46 ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମୁଁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । ମୁଁ ଭଲ ଅଛି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, "ମୁଁ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପ୍ରୋଟୋକଲଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରୁଛି  । ଡାକ୍ତର ଏବଂ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଘରେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛି ।  

ସେପଟେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଭଉଣୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ଆରୋରା ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର କରୋନାଭାଇରସ୍ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ସେୟାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

ମଲାଇକାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବା ନେଇ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ରିପୋର୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିପରି ବାହାରିଲା, ଡାକ୍ତର-ରୋଗୀର ଗୋପନୀୟତାକୁ ଅବମାନନା କରିବା କିପରି, ଦୁନିଆରେ ଯାହା ଘଟୁଛି ତାହା ସମ୍ମାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଏହି ହାସ୍ୟାସ୍ପଦକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଦରକାର  ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉ ଯେ, ଗତକାଲି ମଲାଇକାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ମଧ୍ୟ ଏହି ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment