ଦିର୍ଘଦିନର ସାଥୀ ପତ୍ରଲେଖାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରାଜକୁମାର ରାଓ
Khabar Odisha:Bollywood-actor-Rajkumar-Rao-has-been-married-to-his-longtime-friend-Patralekha

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ନଭେମ୍ବର ୧୬(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରାଜକୁମାର ରାଓ ତାଙ୍କର ଦିର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମିକା ପତ୍ରଲେଖାଙ୍କୁ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ପତ୍ରଲେଖା ଏକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଡେଟିଂ କରୁଥିଲେ । ବିବାହ ୟର ଫଟୋ ରାଜକୁମାର ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି "ଶେଷରେ ୧୧ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ, ରୋମାନ୍ସ, ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ମଜା ପରେ ମୁଁ ମୋର ସବୁକିଛି, ମୋର ପ୍ରାଣକର୍ମୀ, ମୋର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ, ମୋ ପରିବାର ସହିତ ବିବାହ କଲି। ଆଜି ପାଇଁ ଅଧିକ ଖୁସି ନାହିଁ । ପତ୍ରଲେଖା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି: "ମୁଁ ଆଜି ମୋର ସବୁକିଛି ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲି; ମୋର ପ୍ରେମିକ, ଅପରାଧରେ ମୋର ସାଥୀ, ମୋ ପରିବାର, ମୋର ପ୍ରାଣକର୍ମୀ ... ଗତ ୧୧ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମୋର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ! ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେବା ଅପେକ୍ଷା କୌଣସି ବଡ଼ ଅନୁଭବ ନାହିଁ ।! ଏଠାରେ ଆମର ସବୁଦିନ ପାଇଁ ... "

ପତ୍ରଲେଖା ଫିଲ୍ମ ସିଟି ଲାଇଟ୍ସରେ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲଭ୍ ଗେମ୍ସ, ବାଦନାମ୍ ଗାଲି ଏବଂ ନାନୁ କି ଜାନୁ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ରାଜକୁମାର ରାଓ ଲଭ୍, ସେକ୍ସ ଅର ଧୋଖାଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଆଉଟ୍ ଭୂମିକା ୨୦୧୩ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚାଇପୋ ଚେରେ ଥିଲା! ରାଜକୁମାର ସିଟି ଲାଇଟ୍ସ, ଶାହିଦ୍, ଓମେର୍ଟା, ନ୍ୟୁଟନ୍ ଏବଂ ଆଲିଗଡ ଭଳି ଉନ୍ନତମାନର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିନେତା ହମ୍ ଦୋ ହମାରେ ଦୋରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment