ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପୁଣି ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା
Khabar Odisha:Actress-Kangana-Ranaut-opens-her-mouth-over-the-death-of-late-actor-Sushant-on-her-birthday
ମୁମ୍ବାଇ, ଜାନୁଆରୀ ୨୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା) :

ଆଜି ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ। ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଫ୍ଲାଟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜୁନ୍ ୧୪ରେ ମିଳିଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ବିହାର, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ସିବିଆଇରୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା। କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି କି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ଏଯାବତ ଜଣାପଡିଲାନାହିଁ ।

ଏବେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ପୁଣି ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଚାରୋଟି ଜିନିଷ ଉପରେ କଙ୍ଗନା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରିଥିଲା । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରଣ ଜୋହର ତାଙ୍କୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

କଙ୍ଗନା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, କରଣ ଜୋହର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ଫ୍ଲପ ଅଭିନେତା। ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ତାରକାର ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଚୁକ୍ତିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ। ତେଣୁ ଚୋପ୍ରା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଖରାପ କରିବେ । ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି କରଣ ଜୋହର ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଆତ୍ମୀୟତା ବିଷୟରେ। '

 

ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ୱିଟରେ କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି ମାଫିଆ ପିଆର ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାରୀ ତଥା ନିଶା ସେବକ ବୋଲି କହି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘୃଣା ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତାପରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରି ପରବିନ ବାବିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ଶ୍ରୀ ଭଟ୍ଟ ଯଦି ସମସ୍ତ ଉଦାସୀନ ଲୋକ ପରବିନ୍ ବାବିଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଝିଅ ଶାହିନ୍ ମଧ୍ୟ ଉଦାସୀନତାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ହେବେ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି 

ଅନ୍ୟ ସବୁ ଜିନିଷଠାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱରେ ରହିବାକୁ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦିନକୁ ଜୀବନର ଉତ୍ସବ ଭାବରେ ପାଳନ କର, ତୁମକୁ ଭଲ ନୁହେଁ ବୋଲି କାହାକୁ କହିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ, ତୁମଠାରୁ ଅଧିକ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ଏହା କୁହନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡିଦିଅ ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ସମାଧାନ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିହାତି ମନେ ପକାଇବେ ବୋଲି ଜଣାଇଛନ୍ତି 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment