ଫିଲ୍ମ “ଲାଲ ସିଂ ଚଡ୍ଡା”କୁ ବଏକଟ୍ କରିବା ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଆମୀର ଖାନ୍ ,କହିଲେ କିଛି ଏପରି କଥା
Khabar Odisha:Aamir-Khan-expressed-his-grief-over-the-boycott-of-the-film-Lal-Singh-Chadha-said-something-like-this
ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ,ଅଗଷ୍ଟ୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା)

 ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଡ୍ଡା ଅଗଷ୍ଟ ୧୧ ରେ ରିଲିଜ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ତେବେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି ।  ଫିଲ୍ମ 'ଲାଲ ସିଂ ଚଡ୍ଡା'ର ବୟ  କର୍ଟ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି।

ଫିଲ୍ମ ବିରୋଧରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଆମୀର ଖାନ ଦୁଃଖିତ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଆମୀର ଖାନ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ବୟକର୍ଟ ନକରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଲୋକମାନେ ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ କିଛି ବିବୃତ୍ତିକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦର୍ଶକ ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଏକଟ୍ ପ୍ରାୟତଃ ଏକ  ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଫିଲ୍ମ ବିରୋଧରେ ବଏକଟ୍ ଅଭିଯାନକୁ ନେଇ ସେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି କି? ଆମୀର ଖାନ କହିଛନ୍ତି,  ହଁ ମୁଁ ଦୁଃଖିତ।

ଏଥି ସହିତ , ଏହା ଖରାପ ଲାଗେ ଯେ କିଛି ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ଏହା କହୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି ଯେ ମୁଁ ଭାରତକୁ ଭଲପାଏ ନାହିଁ ଜ୍ଝ ସେମାନେ ଏପରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ନୁହେଁ ।  ଦୟାକରି ମୋ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବଏକଟ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦୟାକରି ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ୍ କରିବାକୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବିବୃତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶିବ ଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କ୍ଷୀର ଦେବା ଅଦରକାରୀ, ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଭଲ।

ଏଥି ସହିତ କରୀନା କହିଥିଲେ ଯେ ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖ ନାହିଁ, । ଆମେ କାହାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁନାହୁଁ । ଏଥିସହ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଭାରତରେ ଅସହିଷ୍ଣୁତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment