ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀକୁ ସଫଳତା, ଜୈଶ-ଇ-ମହମ୍ମଦର ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ
Khabar Odisha:jammu-and-kashmir-security-forces-arrest-jaish-e-mohammed-terrorist-ammunition-recovered
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ନଭେମ୍ବର 22 (ଖବର ଓଡିଶା)

ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀକୁ ମିଳିଛି ସଫଳତା । ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ଜୈଶ-ଇ-ମହମ୍ମଦର ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଧରିଛନ୍ତି  ।  ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି  ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୁଲୱାମା ଜିଲ୍ଲାର ଚାଟପୋରା ବୋଲେରା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଟ୍ରାଲର ବାସିନ୍ଦା ନାସିର ଅହମ୍ମଦ ଦାରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ  । ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୁଳି ଓ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ କରାଯାଇଛି  ।  ଏହାପୂର୍ବରୁ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପୋଲିସ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନର ଜୈଶ-ଏ-ମହମ୍ମଦର 2ଜଣଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ କାଶ୍ମୀରର ପୁଲୱାମା ଜିଲ୍ଲାର ଅବନ୍ତୀପୋରା ଠାରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା  । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା  ।

ପୋଲିସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଭଗଡ ଟ୍ରାଲର ବିଲାଲ ଅହମ୍ମଦ ଚୋପାନ୍ ଏବଂ ଛତ୍ରମ୍ ପାମ୍ପୋରର ମୁର୍ସାଲିନ୍ ବଶିର ଶେଖ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପାମ୍ପୋର ଏବଂ ଟ୍ରାଲ ଅଞ୍ଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା ପରିବହନ ତଥା ପରିବହନ କରିବା ସହିତ ଖାଦ୍ୟ ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛନ୍ତି  ।  ସେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ଗତିବିଧି ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଥିଲେ  । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment